Spotřebiče

Za téměř 20 let fungování našeho kuchyňského studia jsme měli možnost vyzkoušet pestrou paletu výrobců kuchyňských spotřebičů. Díky tomu si můžete být jisti, že se vám dostane jen toho nejkvalitnějšího, co lze na trhu s kuchyňskými spotřebiči pořídit.

Při zohlednění požadavků na design a funkci spotřebičů doporučujeme klientům spotřebiče různých kategorií. Klienti vyžadující co nejlepší poměr kvality a ceny sáhnou pravděpodobně po spotřebičích značek AEG či Electrolux. Pro ty, kdo chtějí svou luxusní kuchyň vybavit designovými skvosty a vrcholem technologie v oblasti kuchyňských spotřebičů, máme na výběr produkty značek Miele a Gaggenau.

Gaggenau

Historie značky Gaggenau sahá do doby před více než 330 lety, když Ludwig Wilhelm fon Baden založil v německém městě Gaggenau první kovodělnou výrobu. Do moderní podoby však začal značku formovat až Georg von Blanquet, který díky své vášni k vaření zformoval svou vizi luxusně zpracovaných ale jednoduše ovladatelných spotřebičů v kuchyních navržených na míru. Tím začal strmý vzestup značky