Proč BORA?

V následujících pár odstavcích vás seznámíme s důvody proč digestoře BORA představují v tuto chvíli to nejlepší co si na poli domácího vaření můžete pořídit.

Výrobce digestoří BORA byl vůbec prvním, kdo začal digestoře se spodním odsáváním vyrábět. Díky tomu získaly značný náskok nad konkurenčními produkty, které předčí jak efektivitou, tak kvalitou zpracování.

Všechny součásti systémů BORA jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, ať už se jedná o ovládací prvky z nerezové oceli u BORA professional nebo o sklokeramické či indukční varné desky, které jsou společné pro všechny typy odsavačů BORA. Ty jsou kvalitativně srovnatelné s nejvyššími produktovými řadami renomovaných výrobců.

Také jste se již někdy při vaření uhodili hlavou o kuchyňský odsavač? Brání vám ve výhledu na jinak designově perfektní byt? I takové nepříjemnosti vám pořízení digestoře BORA ušetří. Díky patentovanému systému spodního odsávání eliminuje 95% pachů vznikajících při vaření. O takové efektivitě si dnešní digestoře s klasickým odsáváním mohou nechat jen zdát. Ale jak toho docílí?

Je to jednoduché. Digestoře BORA využívají základních fyzikálních zákonů. Vodní pára stoupá vzhůru rychlostí 1 m/s. Digestoře BORA ale nasávají vzduch rychlostí 4 m/s. Je tedy jasné, že jakékoliv nežádoucí výpary a pachy z vaření jsou tak nemilosrdně odstraněny.

Výrobce BORA si zakládá na tom, že poskytuje plně funkční produkty. Ať už si tedy pořídíte základní BORA Basic, variabilní BORA Classic, nebo luxusní BORA Professional, vždy dosáhnete stejného výsledku – tichého vaření bez zápachu.

Digestoře BORA vám ale mimo jiné poskytnou pohodlí. Jistě víte, že aby digestoře správně fungovaly, je třeba jim jednou za čas vyčistit tukový filtr. To je u klasických digestoří mnohdy náročný a nepříjemný úkol. Veškeré odnímatelné komponenty, včetně tukového filtru, jsou ale u digestoří BORA omyvatelné v myčce. Údržba se tak stane nutnou, ale nijak nezatěžující rutinou, kterou zvládne opravdu každý.

Přijďte si BORU vyzkoušet k nám do studia. Těšíme se na vás.