BORA Pure – třída sama pro sebe

Její název je i jejím programem. BORA Pure je synonymem puristického, redukovaného a minimalistického designu. Vyberte si z pěti dalších dostupných tónů mřížky „modrá“, „červená“, „oranžová“, „nefritově zelená“, nebo „růžově zlatá“ a pokud byste někdy chtěli vaší kuchyni dát nový barevný kabát, můžete jednoduše vyměnit mřížku jiné barvy

Výkon odsavače se zcela automaticky přizpůsobí aktuálnímu stavu vaření. Manuální ovládaní je samozřejmě také možné, ale již ho není zapotřebí. Díky optimálnímu vedení vzduchu a extrémně tichému ventilátoru je sytém k dispozici ve variantě s odtahem ven, nebo s recirkulací vzduchu přes jeden ze tří volitelných filtrů s aktivním uhlím. BORA Pure přesvědčí také nízkou výškou přístroje (menší, než 20 cm), kdy ve spodní skříňce zůstane dostatečný úložný prostor, což je velkou výhodou zejména u menších kuchyní.

Promyšlená je i výměna integrovaného uhlíkového filtru, který zajišťuje účinnou neutralizaci pachů ve variantě recirkulačního provozu. Filtr lze jednoduše vyjmout přes vstupní otvor, a tak demontáž zásuvek, nebo lišt soklu není nutná. Dokonalý kompaktní puristický design a plošně zarovnané provedení varné desky a odtahu beze spár, ve kterých by se mohly usazovat nečistoty. Případné rozlité kapaliny, nebo i pevné zbytky jídel skončí bezpečně ve vyjímatelné záchytné vaničce.