BORA

BORA je revoluční

Tento unikátní systém povýšil princip digestoří a odsavačů. Název BORA, odvozený od prudkého severovýchodního větru, kdy při vysokém tlaku a za nejjasnější oblohy, tedy doslova z modrého nebe, začnou padat poryvy bouřlivého větru od severovýchodu na hladinu předjímá efektivitu systému a stává se právem unikátním řešením a současným vrcholem možností odsávání v kuchyních.

Konstruktéři odsavačů BORA patentovali technologii, která díky rychlosti proudění vzduchu umožňuje odsávat 100% par a pachů vznikajících během vaření při zachování maximální tichosti. S těmito inovativními odsavači vám již nebude při vaření nic překážet a veškeré nežádoucí pachy budou nemilosrdně pohlceny. Výrobce si zakládá na absolutní funkčnosti všech svých produktů. Proto ať už si vybere kteroukoliv řadu, získáte vždy nekompromisní funkčnost, která je pro tyto produkty charakteristická. Vaření bez  klasické digestoře se konečně stává realitou. Chcete si je vyzkoušet? Kontaktujte nás!

Zajímá vás více? Stáhněte si katalog!

BASIC  • CLASSIC  • PROFESSIONAL REVOLUTION 2.0

Chci si to vyzkoušet!

BORA Pure – třída sama pro sebe

Její název je i jejím programem. BORA Pure je synonymem puristického, redukovaného a minimalistického designu. Vyberte si z pěti dalších dostupných tónů mřížky „modrá“, „červená“, „oranžová“, „nefritově zelená“, nebo „růžově zlatá“ a pokud byste někdy chtěli vaší kuchyni dát nový barevný kabát, můžete jednoduše vyměnit mřížku jiné barvy

Výkon odsavače se zcela automaticky přizpůsobí aktuálnímu stavu vaření. Manuální ovládaní je

BORA Basic

To, že je něco BASIC, tedy základní, znamená v případě digestoře BORA, ze se jedná o základní model, ze kterého vychází všichni následníci. Je překvapivé, jak obrovský rozdíl může být po instalaci odsavače BORA: nic není cítit, je téměř ticho a světlo, neb nad varnou deskou nic nestíní…  

BORA Classic

Kdo má přesné představy o kvalitě, designu a technice, ten si pomocí sortimentu odsavačů BORA splní své sny. Ať už zvolíte jakoukoli kombinaci, podtrhne digestoř BORA Classic styl moderní kuchyně, která Vám bude trpělivě a tiše sloužit.

BORA Professional Revolution 2.0

Nejnovější model Bora Professional Revolution vynese uživatelský komfort při vaření ještě o stupínek výše. Díky inteligentnímu propojení varných desek a digestoře přes intuitivní uživatelské rozhraní se používání Bora Professional Revolution 2.0 stane opravdovým zážitkem. Revolution 2.0 si zachovává všechny výhody předcházející generace a přidává další.

Bora galerie

Fotografie napoví mnohokrát více než text. Snažili jsme se vybrat snímky, ze kterých je patrné, jaké sestavy se dají s odsáváním BORA vytvořit. I my jsme nejprve měli pocit, že to není možné, že to musí být trik. Pokud vás trápí pochybnosti, stavte se u nás ve studiu, máme digestoře BORA nainstalované a rádi vám je předvedeme.

Prohlédněte si fotky sestav BORA

Proč BORA?

Výrobce digestoří BORA byl vůbec prvním, kdo začal digestoře se spodním odsáváním vyrábět. Díky tomu získaly digestoře BORA značný náskok nad konkurenčními produkty, které předčí jak efektivitou, tak kvalitou zpracování. Proč digestoře BORA?

Chci vědět více!

Princip BORA

Pára a pachy stoupají rychlostí maximálně jeden metr za vteřinu. Digestoř BORA však odsává směrem dolů a silou přibližně čtyři metry za vteřinu. Příčné proudění, které tímto vzniká, se postará o efektivní odsávání kuchyňských výparů a pachů bezprostředně u varné desky.

Skutečné odsávání. Méně hluku, žádný zápach.