Interiéry

Do vybavení interiéru patří vše, co je uvnitř, co je IN. Jde o to zjistit, co je možné a co by vám vyhovovalo. Začínáme kuchyní a podlahou, tím se zarámuje celkový vjem prostoru a pokračujeme vestavěnými skříněmi, osvětlením a vlastním mobiliářem jako jsou stoly, židle, skříně, sedací soupravy či křesla.

Interiéry navrhujeme rádi a citlivě. Naše bytová designérka má dost zkušeností a vytříbený vkus a bude vaším osobním průvodcem při rozhodování, do čeho se pustit, na co se zaměřit a co by jak mohlo být. Je zřejmé, že srdcem příbytku je kuchyně, ale třeba podlaha je klíčem nejen k tepelné pohodě, ale zejména k celkovému estetickému vjemu.

Jsme rádi, že naši klienti mohou přicházet do studia, kde se o jednotlivých oblastech můžeme podrobně bavit. Následně provedeme vizualizaci a instalaci, které leckdy předchází rekonstrukce.

Spolupracujeme s osvědčenými dodavateli, o nichž jsme se přesvědčili, že pracují kvalitně. Díky tomu se nám pak návrhy interiérů a jejich vybavení daří dovádět prakticky k dokonalosti.

V sekci interiéry najdete:  

 • pohovky a křesla • vestavěné skříně • stoly a židle • tapety 

obývací pokoje • ložnice  • dětské pokoje 
Mám zájem o katalog!

Obývací pokoje

Obývací pokoj je spolu s kuchyní a ložnicí nejdůležitější místností každého domova. Toho si je italský výrobce Novamobili dobře vědom a při výrobě prvků obývacích pokojů bere v potaz, že právě v této místnosti bude docházet k setkávání celé rodiny, přátel a známých. Náš designér vám rád pomůže s výběrem prvků, které budou ladit s vaší kuchynípodlahou, ale i dalším vybavením vaší domácnosti.

V samotném srdci obývacího pokoje bývá pohodlná pohovka, ale rádi vám pomůžeme i s výběrem stolů, židlí, komod, tapet nebo například krbů, které se stále častěji stávají součástí moderních domácností.

Nezávazný návrh obývacího pokoje

Pohovky a křesla

Pohovky a křesla od renomované italské společnosti Novamobili jsou navrženy s ohledem na trendy současného životního stylu při zachování základní ideje obývacích pokojů, otevřených prostorů primárně určených pro setkávání.

Mám zájem o luxusní pohovku

Vestavěné skříně

Podívejte se, jak se dají vestavěné skříně, v tomto případě od společnosti NOVAMOBILI, využít v interiéru. Vestavěná skříň navržená tak, aby splňovala veškeré vaše potřeby poskytuje důmyslný úložný prostor ve vaší ložnici nebo předsíni.  Vybrali jsme takové fotografie, které přibližují jak celky, tak promyšlené detaily praktických řešení. 

PS: Loňská italská studie, která zřejmě má i závažnější výstupy, poukazuje na to, že ve čtyřčlenné domácnosti je vestavěná skříň za svůj životní cyklus otevřena až 44000x…

Navrhnout šatní skříň na míru

Ložnice

Ložnice je jednou z nejdůležitějších místností vašeho domova. Je to místo, kde čerpáte energii do dalšího dne, kde relaxujete a sníte. Náš designér vám ochotně pomůže navrhnout vaši ložnici tak, aby se pro vás stala skutečnou oázou klidu, ve které je každý strávený okamžik opravdovým potěšením. Pohodlná postel a prostorná vestavěná skříň mohou s vhodně vybranou tapetou udělat z vaší ložnice místnost, do které se večer co večer budete rádi vracet.

Mám zájem o návrh ložnice

Dětské pokoje

 

Když přijde řeč na interiéry, každý si představí obývací pokoj, kuchyň nebo ložnici. Dětské pokoje jsou ale opomíjenou disciplínou. Potřebujete nábytek a vybavení, které bude praktické, bezpečné a především se musí líbit. Vám, samozřejmě a vašim ratolestem ideálně několik let. Italský výrobce NIDI nabízí desítky let zkušeností. Prohlédněte si fotografie, s případným návrhem vám rádi pomůžeme.

Návrh dětského pokoje

Stoly a židle

Stoly a židle od italské společnosti Midj jsou dokonalým spojením funkce a designu. Ať už hledáte jídelní stůl, konferenční stolek do obývacího pokoje, nebo barové židle ke kuchyňskému ostrůvku, v sortimentu Midj si určitě vyberete.

Stáhněte si katalog!

Tapety

Správná tapeta umocní dojem z každého interiéru a oživí váš domov v míře, jakou byste nečekali. Pestrý výběr tapet značky Arte nebo Sirpi zkrášlí váš obývací pokoj nebo ložnici s minimem námahy. Nebojte se výběru, pokud byste si nebyli jisti, náš designér vám vždy ochotně poradí.

Podlahy

Podlahy doporučujeme. Podlahy pokládáme.

Laminátové i přírodní – dřevěné, korkové a Marmoleum. Moderní jsou také vinylové podlahy. Vinyl je vysoce stabilní a odolný materiál, který se hodí do každé místnosti. Nechte si od našeho designéra poradit, jaký materiál vybrat k vám.
Sjednejte si schůzku!