Kuchyně na míru – Schüller C

Luxusní kuchyně Schüller pro vás kombinujeme z rozsáhlé nabídky kvalitních materiálů, funkčních prvků a doplňků této německé firmy. Renomovaný výrobce luxusních kuchyní Schüller má o kvalitě svých výrobků jasno, což dokazuje poskytováním prodloužené pětileté záruky na všechny korpusy i dvířka kuchyňských skříní. Doživotní záruka na kování BLUM je pro firmu Schüller samozřejmostí.

Pokud chcete jít s dobou a pořídit si moderní kuchyni, doporučíme vám bílou, či světlou, které jsou v současnosti nejoblíbenější. Do některých prostor se však hodí naopak tmavé kuchyňské linky, pro konzervativní zákazníky máme v nabídce kuchyně s příjemnými přírodními dekory. Mnohé kuchyně nabízíme ve vysokém lesku, všechny s mnoha vychytávkami a s kvalitními spotřebiči. Prohlédněte si fotografie kuchyňských linek a uvidíte sami.

Nově si u nás můžete nechat navrhnout také exkluzivní linky z řady next125, které představují absolutní vrchol designu a použitých materiálů v oblasti kuchyní. Je libo dvířka v hliníkovém rámečku, skleněným či keramickým povrchem? Řada next125 Vám to umožní. Celou kuchyň včetně pracovní desky také můžete schovat do vestavěné skříně a dosáhnout tak v prostoru kuchyně dokonalé designové čistoty.

Zajímá vás víc? Zavolejtenapište, nebo rovnou přijďte. Těšíme se na vás.

Někdy v životě si můžete něco dopřát. Čas od času toho může být o trochu více. To jsou ty zvláštní okamžiky, kdy si můžete skutečně a originálně užívat života. Ukážeme vám, čeho si u nás můžete „nadmíru“ užít, pokud jde o kuchyně…

Stáhněte si katalog kuchyní Schüller!