Novinky

Zde najdete novinky z našeho studia, užitečné tipy ke zpříjemnění bydlení, zajímavosti ze světa designu, ale i aktuální výprodeje:

Výprodej z expozice

Sestavy kuchyní nebo jejich jednotlivé části. Byly vystaveny v našem studiu a nyní je nabízíme s výraznou slevou. Luxusní kuchyně Schüller byly vyrobeny na míru do našeho studia, ale možná že padnou i k vám. Případné potřebné stavební úpravy vám ochotně zajistíme. Aktuálně nabízíme

Trendy a novinky pro kuchyňská studia

Jako každoročně jsme se i letos vypravili do německého Herriedenu, kde jsme přímo v místě výroby kuchyní Schüller zkoumali, jaké novinky si pro nás, a potažmo vás, v oddělení vývoje připravili.

Po krátkém představení jsme se vrhli rovnou na věc a začali se seznamovat se současnou barevnou politikou firmy Schüller . Pro nadcházející rok si pro nás připravili kombinace pastelových barev a

Zajímavosti

Zajímavosti a novinky ze světa kuchyní, interiérů, bytového designu a z našeho studia:


16.9.2016

Výrobce inovativních digestoří BORA nyní nabízí až tříletou záruku pro klienty, kteří se prostřednictvím internetových stránek zaregistrují do programu prodloužené záruky.

17.4.2016

Fotografie z Milánského veletrhu Salonde del Mobile můžete najít na našich facebookových stránkách.

5.4.2016

Příští týden začíná festival Salone del Mobile v Miláně. My se ho zúčastníme a přineseme vám novinky a zajímavosti ze světa interiérového designu a bydlení. Festival každoročně navštíví přes 300000 návštěvníků ze 165 zemí světa. Více na oficiálních stránkách festivalu.

14.3.2016

Na studio nám dorazila další várka produktů italského výrobce nábytku Midj, přijďte se podívat!

Více zajímavostí

Ověřeno praxí

Setkáváme se mnoho let s obdobnými dotazy z oblasti interiérů. Jak vybrat, jak postupovat, které řešení je nejlepší. Rozhodli jsme se zkušenosti zaznamenávat a postupně je zde budeme zveřejňovat jako tipy pro ty, kdo jednotlivými fázemi rozhodování procházejí. Pokud byste měli zájem o konkrétní problematiku, napište nám.

Porovnání digestoří

Jak vybrat kuchyňský dřez

Jak vybrat pracovní