Novinky

Zde najdete novinky z našeho studia, užitečné tipy ke zpříjemnění bydlení, zajímavosti ze světa designu, ale i aktuální výprodeje:

BORA Pure nově k vyzkoušení u nás ve studiu

Minimalistický design BORA Pure kdy varná deska a odtah jsou dokonale plošně zarovnané. Perfektní linie umožňují nenápadnou a zároveň nanejvýš elegantní integraci do každé moderní kuchyňské architektury. Ovládání je ve vypnutém stavu téměř neviditelné a během provozu se omezuje na inteligentní osvětlení toho nejpodstatnějšího.

Výprodej z expozice

Sestavy kuchyní nebo jejich jednotlivé části. Byly vystaveny v našem studiu a nyní je nabízíme s výraznou slevou. Luxusní kuchyně Schüller byly vyrobeny na míru do našeho studia, ale možná že padnou i k vám. Případné potřebné stavební úpravy vám ochotně zajistíme. Aktuálně nabízíme

Trendy a novinky pro kuchyňská studia

Jako každoročně jsme se i letos vypravili do německého Herriedenu, kde jsme přímo v místě výroby kuchyní Schüller zkoumali, jaké novinky si pro nás, a potažmo vás, v oddělení vývoje připravili.

Po krátkém představení jsme se vrhli rovnou na věc a začali se seznamovat se současnou barevnou politikou firmy Schüller . Pro nadcházející rok si pro nás připravili kombinace pastelových barev a

Ověřeno praxí

Setkáváme se mnoho let s obdobnými dotazy z oblasti interiérů. Jak vybrat, jak postupovat, které řešení je nejlepší. Rozhodli jsme se zkušenosti zaznamenávat a postupně je zde budeme zveřejňovat jako tipy pro ty, kdo jednotlivými fázemi rozhodování procházejí. Pokud byste měli zájem o konkrétní problematiku, napište nám.

Porovnání digestoří

Jak vybrat kuchyňský dřez

Jak vybrat pracovní