Zajímavosti

Zajímavosti a novinky ze světa kuchyní, interiérů, bytového designu a z našeho studia:


16.9.2016

Výrobce inovativních digestoří BORA nyní nabízí až tříletou záruku pro klienty, kteří se prostřednictvím internetových stránek zaregistrují do programu prodloužené záruky.

17.4.2016

Fotografie z Milánského veletrhu Salonde del Mobile můžete najít na našich facebookových stránkách.

5.4.2016

Příští týden začíná veletrh Salone del Mobile v Miláně. My se ho zúčastníme a přineseme vám novinky a zajímavosti ze světa interiérového designu a bydlení. Veletrh každoročně navštíví přes 300000 návštěvníků ze 165 zemí světa. Více na oficiálních stránkách veletrhu.

14.3.2016

Do studia nám dorazila další várka designových kousků nábytku italského výrobce Midj, přijďte se podívat!

10.3.2016

Úžasná kolekce tapet Eijfinger Masterpiece. Originální náměty inspirované holandskými mistry květinových zátiší pozvednou váš interiér. I s takovými skvosty pracuje náš designér.

8.3.2016

Všechny tři digestoře BORA – Basic, Classic a Professional jsou u nás, jako v jediném studiu v ČR, vystaveny. Kolekci odsavačů BORA nám dnes doplnila vlajková loď této inovativní technologie, BORA – Professional. Přijďte se podívat!

2.3.2016

Nejodolnější pracovní desky a obklady pro kuchyňské linky? To je keramika! U nás na studiu je máme vystaveny ve dvou dekorech: světlý travertin a slída s kovovou patinou.