Ověřeno praxí

Setkáváme se mnoho let s obdobnými dotazy z oblasti interiérů. Jak vybrat, jak postupovat, které řešení je nejlepší. Rozhodli jsme se zkušenosti zaznamenávat a postupně je zde budeme zveřejňovat jako tipy pro ty, kdo jednotlivými fázemi rozhodování procházejí. Pokud byste měli zájem o konkrétní problematiku, napište nám.

Porovnání digestoří

Jak vybrat kuchyňský dřez

Jak vybrat pracovní desku

Jak vybrat kuchyňský dřez

Dřez je základní součástí kuchyně, jeho výběr však bývá často podceňován. My vám poradíme, jak vybrat ten správný dřez právě do vaší kuchyňské linky.

Jak vybrat pracovní desku

Pracovní desky jsou jednou z nejnamáhanějších ploch v kuchyňské lince, často i v celé domácnosti. Tomu by měla odpovídat také kvalita materiálu. Pokusíme se vám poradit, jakým způsobem si vybrat vhodnou desku na základě vašich individuálních potřeb.

Porovnání digestoří

Dvě desetiletí své kuchařské kariéry řeším větrání při vaření, postupně, s různými výsledky. Poslední dobou proniká mezi klasické digestoře atypické řešení, tedy spodní odsávání, resp odsávání štěrbinami v rovině pracovní desky, které využívá proudění vzduchu. Rozhodl jsem se tuto variantu podrobit testu a porovnat jej s ostatními typy.