Trendy a novinky pro kuchyňská studia

Jako každoročně jsme se i letos vypravili do německého Herriedenu, kde jsme přímo v místě výroby kuchyní Schüller zkoumali, jaké novinky si pro nás, a potažmo vás, v oddělení vývoje připravili.

Po krátkém představení jsme se vrhli rovnou na věc a začali se seznamovat se současnou barevnou politikou firmy Schüller . Pro nadcházející rok si pro nás připravili kombinace pastelových barev a přírodních dekorů, které se skvěle doplňují a jsou ostře v kontrastu se světlými a bílými kuchyněmi, po kterých v minulosti poptávka výrazně převažovala. Nové možnosti kopírují celosvětovou změnu trendu zachovávat přísně čistý design a dovolují tvořit odvážnější kombinace.

Německý výrobce kuchyní do svého sortimentu nově zařazuje také regálové systémy, kterými můžete nahrazovat klasické uzavřené kuchyňské skříně a dodat tak kuchyňské lince nebývale vzdušný nádech.

Co se týče technických vymožeností, přichází Schüller jako jeden z prvních s revoluční rohovou skříňkou, realizovanou pomocí elektromotorem poháněného výtahu. Celý prostor pod pracovní deskou je tak dokonale využitý a snadno dostupný. Tuto možnost však do své kuchyně, vzhledem k poměrně vysoké pořizovací ceně, využijí pouze ti nejnáročnější.

V reakci na poptávku po kvalitním nábytku pro vybavení technických místností, bude Schüller nově vyrábět také skříňové sestavy speciálně určené pro integraci praček a sušiček, přehledné třídění a sušení prádla. To vše při zachování nekompromisních nároků na vizuální stránku.