Podlahy

Podlahy doporučujeme. Podlahy pokládáme.

Laminátové i přírodní – dřevěné, korkové a Marmoleum. Moderní jsou také vinylové podlahy. Vinyl je vysoce stabilní a odolný materiál, který se hodí do každé místnosti. Nechte si od našeho designéra poradit, jaký materiál vybrat k vám.
Sjednejte si schůzku!

Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy jsou určeny pro milovníky přírodních materiálů. Jsou ze všech druhů podlah nejteplejší a na dotek nejpříjemnější. Dřevěná podlaha může být nejenom funkční součástí vašeho bytu, ale i designovým prvkem perfektně ladícím s nábytkem vašeho obývacího pokoje či kuchyně.

podlahy galerie

Je nám jasné, že na fotkách vypadají mnohé podlahy jinak, než ve skutečnosti. Ale jsou nádherné. Přijďte se podívat na vzorky a poradit se o vlastnostech jednotlivých povrchů a o možnostech, které se v současnosti nabízejí.

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy vynikají především svou odolností a díky svým vlastnostem se hodí jak do komerčních, tak do rezidenčních nemovitostí a vzhledem k technologii výroby nabízí nepřeberné množství dekorů. Výhodou vinylových podlah je také jejich voděodolnost a izolační vlastnosti. Díky nim je podlaha velice příjemná na dotek a tichá při chůzi. Vinylové podlahy se také dají snadno položit přes stávající podlahovou

Laminátové podlahy

Laminátová podlaha je alternativou ke klasické dřevěné podlaze. Pro klienta je rozhodující nejen vysoká odolnost proti oděru, tlaku, teplotám apod., ale také zajímavý vzhled. Laminátové podlahy nabízí široké spektrum dekorů dřeva, mezi kterými si vybere opravdu každý. Pokud byste přeci jen s výběrem váhali, naše designérka vám ráda pomůže.