top of page

Rodinné designové studio HVT Interiéry

Navrhujeme a realizujeme luxusní německé kuchyně a interiéry.

Víte, jakou kuchyni byste si přáli mít? Máte jasno v tom, jak by měla vypadat, co by všechno měla obsahovat a jak by se měla hodit k vašemu domovu? Pokud ne, nevadí! Rodina Seidlových Vám pomůže s návrhem kuchyně, která dokonale odpovídá vašim představám a potřebám.

ZDE si můžete prohlédnout portfolio našich projektů, které vám ukážou, jak kuchyně může být různorodá a originální. Máme široký sortiment kuchyňských obkladů, pracovních desek, dřezů, baterií a spotřebičů. Spolupracujeme s renomovanými značkami jako jsou Gaggenau a Bora, což zaručuje vysokou kvalitu a Vaši spokojenost.

BORA PNG LOGO - FINAL.png
GAGGENAU PNG LOGO - FINAL.png
2. Setkani nad navrhem-5.jpg

Jsme rodinná firma s více než 20 lety zkušeností v oblasti navrhování a instalace kuchyní a interiérů. Naše kuchyně značky Schüller a next125 jsou vyrobeny na míru a jsou navrženy tak, aby dokonale odpovídaly Vašim představám. Snažíme se, aby každá kuchyně, kterou navrhujeme a instalujeme, byla nejen funkční, ale i krásná a esteticky působivá.

SCHULLER PNG LOGO - FINAL.png

Přineste k nám půdorysy a fotografie vašeho interiéru, inspirovat se můžete i fotografiemi našich hotových projektů. Naši profesionální designéři Vám pomohou s návrhem kuchyně, která dokonale zapadne do Vašeho domova. Při schůzce na studiu si vyslechneme Vašich požadavků, posvítíme si na každý detail a společně s Vámi projdeme všechny možnosti.

Máte jakékoli dotazy, nejasnosti a nebo prostě jen upřednostňujete telefonický kontakt?  Neváhejte kontaktovat pana Seidla, který vždy ochotně poradí na čísle 603 432 692.

 
Kontakty

Rodinné kuchyňské studio v Praze, kde je možné si vyzkoušet všechny spotřebiče a prohlédnout si kuchyně.

Návrhy interiéru na míru.

HVT interiéry

Plzeňská 58

Praha 5 Smíchov

TELEFON.png

603 432 692

KONTAKT.png

Pondělí - Čtvrtek 10:30 - 18:00

Pátek - 10:30 - 14:00

Jindy po telefonické domluvě - 603 432 692

Pokud chcete přijít do studia, je lepší předem zavolat,

budeme tak na Vás mít čas. DĚKUJEME.

bottom of page