Gaggenau

Historie značky Gaggenau sahá do doby před více než 330 lety, když Ludwig Wilhelm fon Baden založil v německém městě Gaggenau první kovodělnou výrobu. Do moderní podoby však začal značku formovat až Georg von Blanquet, který díky své vášni k vaření zformoval svou vizi luxusně zpracovaných ale jednoduše ovladatelných spotřebičů v kuchyních navržených na míru. Tím začal strmý vzestup značky Gaggenau na poli luxusních domácích spotřebičů charakterizovaný jedinečným designem, nekompromisní funkčností, pokrokovými technologiemi a úzkým vztahem k exkluzivní gastronomii.

Gaggenau pak od začátku své novodobé historie udává směr kterým se domácí kuchyně ubírá. Uvedla na trh například první vestavnou pečící troubu, sklokeramickou varnou desku, nebo kombinovanou parní troubu.

Prohlédněte si katalog, nebo si kvalitu Gaggenau přijďte vyzkoušet přímo k nám do studia.

Luxusní spotřebiče Gaggenau můžete vybírat z následujících kategorií:

Chladničky Gaggenau
Vestavné trouby Gaggenau
Varné desky Gaggenau
Myčky Gaggenau
Odsavače Gaggenau

Chladničky Gaggenau

Chladničky Gaggenau jsou, jako většina spotřebičů Gaggenau, k dispozici ve dvou řadách Vario 200 a Vario 400.

 

Trouby Gaggenau

Trouba bývá často považována za srdce kuchyně a to jak na domácí, tak na profesionální scéně.

Gaggenau přináší do domácího prostředí trendy a techniky, které se doposud objevovaly pouze v profesionálních kuchyních. Spotřebiče jsou plně integrovatelné a poskytují ty nejmodernější dostupné technologie v luxusním designu.

 

Varné desky Gaggenau

Varné desky v řadách 200 a 400 společně s konfigurací Vario poskytují širokou paletu spotřebičů představující nejen ty nejmodernější technologie, ale také značnou variabilitu a absolutní spolehlivost.

Řada 400 představuje revoluční desku s celoplošnou indukcí, řada 200 Vám pak může nabídnout například desky s integrovaným odsavačem.

Vario Vám umožní vybrat si přesně to co potřebujete. Indukční desky v šířce od

Myčky Gaggenau

Myčky Gaggenau, dostupné v řadách 200 a 400, nabízejí nad rámec obvyklých funkcí praktické bezúchytové otevírání push-to-open, projekci zbývajícího času na podlahu, nebo systém uložení pro křehké nádobí.

Myčky jsou k dostání v různých šířkách a výškách, v energetické třídě A++  a s hlučností blížící se šepotu kolem 42 a 44 decibelů. Perfektních výsledků dosáhnete za méně než hodinu. Myčky

Odsavače

Odsavače Gaggenau poskytují nekompromisní sací výkon, díky čemuž se zápach z vaření po místnosti nemůže šířit. Minimalistický design pak zaručuje, že se odsavače Gaggenau hodí prakticky do jakékoliv kuchyně. Možnosti instalace jsou nepřeberné. Můžete si vybrat digestoř instalovanou přímo do stropu nebo ze stropu, výsuvnou z pracovní desky, nebo integrovanou do varných desek. Plně regulovatelné osvětlení navíc vytváří v místnosti