Trouby Gaggenau

Trouba bývá často považována za srdce kuchyně a to jak na domácí, tak na profesionální scéně.

Gaggenau přináší do domácího prostředí trendy a techniky, které se doposud objevovaly pouze v profesionálních kuchyních. Spotřebiče jsou plně integrovatelné a poskytují ty nejmodernější dostupné technologie v luxusním designu.

 

Řada 400

Trouby Gaggenau řady 400 vynikají svým jednoduchým, ale nenapodobitelným designem. Bezúchytové otevírání pomocí dotykového displeje, velkorysé rozměry umožňující šířku až 76 cm a velké množství funkcí dělají z řady 400 nedocenitelného pomocníka pro každého nadšence do vaření, ať už si vyberete troubu standardní, kombinovanou, parní, mikrovlnnou či vestavěný konvektomat.

Je libo pizzu jako z italské restaurace? Při vysokoteplotním pečení na kameni

Řada 200

Trouby Gaggenau řady 200 se díky své variabilitě hodí do každé kuchyně. Pro řadu 200 je charakteristické ovládání primárních funkcí otočnými knoflíky, sekundární funkce se pak ovládají dotykovým displejem.

Konvektomat Gaggenau

Tato kombinovaná parní trouba umí snad vše co si v kuchyní umíte představit. V této troubě můžete vařit, péct, grilovat, gratinovat, rozmrazovat, napařovat. Mimoto můžete díky tomuto přístroji vyzkoušet vaření převratnou metodou sous-vide. Konvektomat také disponuje vlastním připojením na vodu a odpad a umí se dokonce sám vyčistit!