Studio

Přijďte se k nám podívat. Sáhnout si na vystavené kuchyně, popovídat si. Naše zkušená designérka vám připraví návrh na míru, včetně vizualizací.

V případě potřeby pro vás před zařízením interiéru zajistíme kompletní rekonstrukci.

Doporučujeme, abyste si před návštěvou studia prohlédli katalogy, které pravděpodobně budeme využívat při návrhu vašeho interiéru.

Zajímá vás víc? Zavolejte, napište, nebo rovnou přijďte. Těšíme se na vás.

 

Designér

Jako interiérový designér jsem navrhla desítky interiérů a ještě více kuchyní. Mám s užíváním kuchyně a dalších prvků interiérů hodně zkušeností. Baví mě s vámi diskutovat, propůjčit vám nový pohled na sladění barev, stylů a celkové koncepce. S manželem, který je zakladatelem našeho interiérového studia, tvoříme nerozlučnou dvojici, která vám může pomoci dovést vaše obydlí ke spokojenosti. Budu ráda, když přijmete

Rekonstrukce

Naše interiérové studio nabízí komplexní služby. Rádi vám tedy pomůžeme i s rekonstrukcí, která návrhu interiéru často předchází.

Ať už potřebujete jen vymalovat, nebo plánujete zcela změnit dispozice vašeho bytu, můžete se na nás obrátit. Zajištění instalatérských, topenářských a elektrikářských prací je samozřejmostí. Pokládáme všechny typy podlah a obkladů, které vybíráme od našich osvědčených dodavatelů. Abychom dovedli