Designér

Jako interiérový designér jsem navrhla desítky interiérů a ještě více kuchyní. Mám s užíváním kuchyně a dalších prvků interiérů hodně zkušeností. Baví mě s vámi diskutovat, propůjčit vám nový pohled na sladění barev, stylů a celkové koncepce. S manželem, který je zakladatelem našeho interiérového studia, tvoříme nerozlučnou dvojici, která vám může pomoci dovést vaše obydlí ke spokojenosti. Budu ráda, když přijmete pozvání do našeho studia a věřím, že čas strávený nad návrhy se vyplatí. Zkušenost velí, že tomu tak obvykle bývá…

Nabízíme, abyste si před návštěvou studia prohlédli katalogy, které budeme pravděpodobně využívat při návrhu interiéru.

Těším se na Vás, Lenka Seidlová

Domluvte si schůzku!

První návštěva

Nejedná se o zdvořilostní frázi, ale o nezbytné určení směru, kterým se naše spolupráce bude ubírat. Setkání probíhá ve studiu, kde si můžete prohlédnout kuchyňské sestavy a vyzkoušet plně funkční přístroje, jako jsou trouby, varné desky, lednice ale i unikátní digestoře BORA.

Domluvte si schůzku!

Návrh interiéru a realizace

Realizace kuchyně nebo interiéru není práce na chvilku. Abychom se dostali k řešení, které vám bude dobře sloužit mnoho let a bude se vám líbit, je dobré projít poctivě celým procesem přípravy a realizace. Věříme, že budete s našimi zkušenostmi a vstřícností spokojeni po celou dobu spolupráce.

Prohlédněte si naše realizace!