Luxusní řada next125

Řada next125 je synonymem pro čistý design a luxus. Německý výrobce kuchyní Schüller prostřednictvím této série uspokojuje požadavky těch nejnáročnějších klientů. Série je charakteristická citem pro detail a využíváním špičkových technologií. Propojuje tak estetickou stránku designu a architektury s nejmodernějšími výrobními postupy. I díky této kombinaci mohou vzniknout jedinečná umělecká díla následující filosofii Bauhaus a nabízejíc tak demokratizaci designu.

Díky široké nabídce luxusních materiálů a povrchů řady next125 navrhujeme naprosto jedinečné a individualizované kuchyně, které pak tvoří srdce vašeho domova.

Sjednejte si schůzku.

NX950

Spojení keramických povrchů s designem šedého betonu a přírodního kartáčovaného dubu

NX960

Použití keramiky a chladného mramorového dekoru na povrchu dvířek této luxusní kuchyně je ve spojení s teplou barvou dřeva pracovní desky zkrátka dechberoucí.

NX870

Povrchy z revolučního materiálu fénix a přírodního ořechu.

Stává se kuchyň součástí obývacího pokoje, nebo obývací pokoj součástí kuchyně. To je otázka, na níž odpovídá provedení této kuchyňské linky. Díky přístupu z obou stran se stává funkčním prvkem celého prostoru a mostem mezi varnou a jídelní zónou.

NX902

Skleněný povrch “metallic bronze” a tabákový sukovitý dub.

Žádné úchyty, žádné zbytečné lišty, NX902 vše redukuje minimalistickým pojetím nezbytného. Krásná na pohled, příjemná na dotyk. Přijďte si k nám do studia sáhnout na úžasný povrch matného skla, nezanechávajícího otisky. Lehkým dotykem ovládáte otevírání i zavírání všech šuplíků.

NX870

Elegantní onyxově černá se snoubí s modřínovou dýhou a vytváří tak elegantní kombinaci spíše gentlemanské kuchyně.

NX510

Povrch sametově pískové šedé ve spojení s přírodním dubem má neskutečně uklidňující účinek a dokáže vytvořit pohodovou atmosféru v centru vašeho domova. Veškeré vybavení kuchyně pak můžete v okamžiku schovat díky zasouvatelným dveřím, které nabízí pouze řada next125.