Vaření bez digestoře

BORA je revoluční

Tento unikátní systém povýšil princip digestoří a odsavačů. BORA, jak napovídá název odvozený od prudkého severovýchodního větru, je odsávání samo, je aktivní. Proto se právem stává unikátním řešením a současným vrcholem možností odsávání v kuchyních.

Jak to funguje?

Konstruktéři odsavačů BORA patentovali technologii, která díky rychlosti proudění vzduchu umožňuje odsávat 100% par a pachů vznikajících během vaření při zachování maximální tichosti. S těmito inovativními odsavači vám již nebude při vaření nic překážet a veškeré nežádoucí pachy budou nemilosrdně pohlceny. Výrobce si zakládá na absolutní funkčnosti všech svých produktů. Proto ať už si vybere kteroukoliv řadu produktů BORA, získáte vždy nekompromisní funkčnost, která je pro tyto produkty charakteristická. Vaření bez  klasické digestoře se konečně stává realitou. Chcete si je vyzkoušet? Kontaktujte nás!

Zajímá vás více? Stáhněte si katalog BORA!

BORA BASIC  • BORA CLASSIC  • BORA PROFESSIONAL • BORA PROFESSIONAL REVOLUTION 2.0

Stáhněte si katalog!

BORA Basic

To, že je něco BASIC, tedy základní, znamená v případě digestoře BORA, ze se jedná o základní model, ze kterého vychází všichni následníci. Je překvapivé, jak obrovský rozdíl může být po instalaci odsavače BORA: nic není cítit, je téměř ticho a světlo, neb nad varnou deskou nic nestíní…

 

BORA Classic

Kdo má přesné představy o kvalitě, designu a technice, ten si pomocí sortimentu odsavačů BORA splní své sny. Ať už zvolíte jakoukoli kombinaci, podtrhne digestoř BORA Classic styl moderní kuchyně, která Vám bude trpělivě a tiše sloužit.

BORA Professional

Velký výběr varných desek s maximální výkonností Vám v kuchyni otevře více možností. Nyní můžete bez problémů pracovat současně se dvěma velkými pánvemi nebo hrnci za sebou. Tepan, gril z nerez oceli, má tak velkorysé rozměry a takovou sílu, že na něm lze péct až osm steaků současně. A výkon varných desek si regulujete jako profesionální kuchaři.

BORA Professional Revolution 2.0

Nejnovější model Bora Professional Revolution vynese uživatelský komfort při vaření ještě o stupínek výše. Díky inteligentnímu propojení varných desek a digestoře přes intuitivní uživatelské rozhraní se používání Bora Professional Revolution 2.0 stane opravdovým zážitkem. Revolution 2.0 si zachovává všechny výhody předcházející generace a přidává další. Brzy v prodeji.

Bora galerie

Fotografie napoví mnohokrát více než text. Snažili jsme se vybrat snímky, ze kterých je patrné, jaké sestavy se dají s odsáváním BORA vytvořit. I my jsme nejprve měli pocit, že to není možné, že to musí být trik. Pokud vás trápí pochybnosti, stavte se u nás ve studiu, máme digestoře BORA nainstalované a rádi vám je předvedeme.

Prohlédněte si fotky sestav BORA

Proč BORA?

Výrobce digestoří BORA byl vůbec prvním, kdo začal digestoře se spodním odsáváním vyrábět. Díky tomu získaly digestoře BORA značný náskok nad konkurenčními produkty, které předčí jak efektivitou, tak kvalitou zpracování. Proč digestoře BORA?

Chci vědět více!

Princip BORA

Pára a pachy stoupají rychlostí maximálně jeden metr za vteřinu. Digestoř BORA však odsává směrem dolů a silou přibližně čtyři metry za vteřinu. Příčné proudění, které tímto vzniká, se postará o efektivní odsávání kuchyňských výparů a pachů bezprostředně u varné desky.

Skutečné odsávání. Méně hluku, žádný zápach.