top of page

RODINNÉ STUDIO V PRAZE – kuchyně a interiéry na míru

Přijďte se k nám podívat. Sáhnout si na vystavené kuchyně, vyzkoušet spotřebiče, prolistovat katalogy, nasát atmosféru útulnosti a kvality, popovídat si. Naše zkušená designérka vám připraví návrh na míru, včetně vizualizací.

 

Přestože jsou pro nás kuchyně dominantní, pracujeme s celým interiérem. V případě potřeby pro vás před zařízením interiéru zajistíme kompletní rekonstrukci.

 

Doporučujeme, abyste si před návštěvou studia prohlédli katalogy, které pravděpodobně budeme využívat při návrhu vašeho interiéru.

Zavolejte nebo napište. Těšíme se na vás.

 

Rodina Seidlova

NAŠE SLUŽBY

Nosným tématem našeho studia jsou kuchyně. Ale to zdaleka nestačí a velmi se nám osvědčilo umět klientům nabídnout daleko více.

 

Do vybavení interiéru patří vše, co je uvnitř, co je IN. Jde o to zjistit co je možné a co by Vám vyhovovalo. Začínáme kuchyní a podlahou, tím se zarámuje celkový vjem prostoru a pokračujeme vestavěnými skříněmi, osvětlením a vlastním mobiliářem jako jsou stoly, židle, skříně, sedací soupravy či křesla. A samozřejmostí jsou spotřebiče, a to jak kuchyňské tak třeba i pračky a sušičky.

Interiéry navrhujeme rádi a citlivě. Naše bytová designérka má dost zkušeností a vytříbený vkus a bude Vaším osobním průvodcem při rozhodování.

bottom of page