Kuchyňské studio

Naše rodinné kuchyňské studio se na českém trhu s interiéry pohybuje již bezmála dvacet let. Za tu dobu jsme se místo snahy vyjít vstříc maximálnímu počtu zákazníků, zaměřili spíše na klienty vyhledávající zcela nekompromisní kvalitu a odpovídající prodejní i poprodejní servis. V našem kuchyňském studiu si necháte navrhnout kuchyň přesně podle vašich představ, vyrobenou z kvalitních a zdravotně i ekologicky nezávadných materiálů, zpracovaných těmi nejmodernějšími dostupnými technologiemi.

Proč německé kuchyně Schüller? Dlouho jsme hledali partnera, u něhož by poměr kvality a ceny byl nejpříznivější. A proto Schüller. Jsou to moderní a propracované kuchyňské linky. Německá preciznost, termínová vstřícnost dodavatele a skvělé výsledky – to vše hovoří právě pro značku kuchyní Schüller.

Prostřednictvím tohoto výrobce uspokojuje naše kuchyňské studio klienty vyžadující nekompromisní kvalitu a jedinečný design.

A jak proces návrhu kuchyňské linky vlastně vypadá? Není to nic složitého. Prostě navštívíte naše kuchyňské studio v Praze na Smíchově, kde Vás naše designérka vyslechne a představí Vám návrh vaší kuchyně. Moderní? Rustikální? Klasická? Je to jen na Vás! Pokud nemáte jasnou představu o podobě Vaší kuchyně, naše designérka Vám na základě Vašich přání a zvyklostí navrhne kuchyň skutečně na míru. Následuje zaměření a realizace, kterou samozřejmě zajišťujeme včetně všech souvisejících řemesel, jako je elektroinstalace nebo voda či odpad a často také podlah, které jsou naší druhou doménou. Prohlédněte si naše realizace nebo si stáhněte katalog.

Těšíme se na Vás, tým HVT

Mám zájem o návrh kuchyně!

Luxusní řada next125

Řada next125 je synonymem pro čistý design a luxus. Německý výrobce kuchyní Schüller prostřednictvím této série uspokojuje požadavky těch nejnáročnějších klientů. Série je charakteristická citem pro detail a využíváním špičkových technologií. Propojuje tak estetickou stránku designu a architektury s nejmodernějšími výrobními postupy. I díky této kombinaci mohou vzniknout jedinečná umělecká díla následující filosofii Bauhaus a nabízejíc tak demokratizaci designu.

Díky široké nabídce luxusních materiálů a povrchů řady next125 navrhujeme naprosto jedinečné a individualizované kuchyně, které pak tvoří srdce vašeho domova.

Sjednejte si schůzku.

Kuchyně na míru – Schüller C

Luxusní kuchyně Schüller pro vás kombinujeme z rozsáhlé nabídky kvalitních materiálů, funkčních prvků a doplňků této německé firmy. Renomovaný výrobce luxusních kuchyní Schüller má o kvalitě svých výrobků jasno, což dokazuje poskytováním prodloužené pětileté záruky na všechny korpusy i dvířka kuchyňských skříní. Doživotní záruka na kování BLUM je pro firmu Schüller samozřejmostí.

Pokud chcete jít s dobou a pořídit si moderní kuchyni, doporučíme vám bílou, či světlou, které jsou v současnosti nejoblíbenější. Do některých prostor se však hodí naopak tmavé kuchyňské linky, pro konzervativní zákazníky máme v nabídce kuchyně s příjemnými přírodními dekory. Mnohé kuchyně nabízíme ve vysokém lesku, všechny s mnoha vychytávkami a s kvalitními spotřebiči. Prohlédněte si fotografie kuchyňských linek a uvidíte sami.

Zajímá vás víc? Zavolejtenapište, nebo rovnou přijďte. Těšíme se na vás.

Stáhněte si katalog kuchyní Schüller!

Realizace

Hovoří za nás skutečné kuchyně pro skutečné zákazníky. Referenční fotografie nejsou upravovány a jsou pořízeny vždy se souhlasem vlastníka.

Prohlédněte se realizace!

Kuchyně fotogalerie

Podívejte se, jak by to u vás mohlo vypadat. Vybrali jsme vždy fotografie, které charakterizují danou řadu kuchyní. Snažili jsme se, aby snímky byly inspirativní a usnadnily vám plánování. Pokud dáváte přednost vnímání všemi smysly a rádi se materiálů dotýkáte, přijďte do studia, máme zde vždy několik zcela funkčních kuchyní a spousty vzorků.

Prohlédněte si fotogalerii!